Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі тривають роботи з підготовки до чергового опалювального сезону – продовжуються капітальні, поточні ремонти котелень, встановлення генераторів на об’єкти тепло-водопостачання та запроваджуються нові проєкти з ізоляції мереж»

  11 Травня 2023, 14:36 Поділитися

  Кривий Ріг готується до нового опалювального сезону 2023/24. Теплогенеруючі підприємства планують замінити 13 км та зробити ізоляцію 58 км мереж теплопостачання, виконати капітальний ремонт, реконструкцію та заміну вісім котлів у котельнях. Задля подальшого зміцнення міської інфраструктури та підготовки до нового опалювального сезону місто закупить додаткові генератори та спецтехніку.

  Ю

  На одній із котелень, що обслуговує 21 житловий будинок та чотири бюджетні заклади Центрально-Міського району, провів виїзну нараду в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  В. о. міського голови Юрій Вілкул зазначив: «Навіть в умовах війни у Кривому Розі триває кропітка робота з підготовки до чергового опалювального сезону. Зараз проводяться капітальні та поточні ремонти котелень, запроваджуються нові проєкти з ізоляції мереж та інше. Ці роботи ми розпочали ще з січня поточного року. Крім того, маючи досвід минулого року, коли критична інфраструктура працювала в умовах блекаутів, продовжуємо закупку та встановлення генераторів на об’єктах тепло- та водопостачання. Минулого року на об'єктах інфраструктури міста було встановлено понад 1000 генераторів. Це дозволило пройти, в тому числі, опалювальний сезон без збоїв та зберегти теплосистему міста. Робота велика і дрібниць у ній немає».

  Котельня, на базі якої проходила нарада, забезпечує теплом житловий масив по вул. Свято-Миколаївській, Українській та Староярмарковій. «На котельню по вулиці Свято-Миколаївській придбаний коштом міського бюджету та встановлений дизельний генератор потужністю 300 кВт, який вирішив питання стабільності роботи нашого технологічного обладнання та безперервності подачі тепла мешканцям району. Зараз, у підготовчий період, виконуємо регламентні роботи з підготовки обладнання і теплових мереж до роботи в новому опалювальному сезоні. У березні було розпочато капремонт котла ТВГ-8М № 2, який завершимо до початку опалювального сезону. Також, плануємо виконати реконструкцію теплової схеми котельні зі встановленням котлових та мережних насосів з впровадженням схем частотного регулювання. Це дозволить під час опалювального сезону на цій котельні зекономити електроенергії близько 3 млн грн. Також, продовжуємо підготовчі ремонтні роботи на інших котельнях, які будуть до початку нового опалювального сезону», - зазначив Олександр Єрін, головний інженер КП «Криворіжтепломережа».

  У Кривому Розі комплексно підходять до зміцнення міської інфраструктури та підготовки до зими. Продовжується встановлення генераторів на об’єктах тепло- та водопостачання, для того, щоб у випадку аварійних відключень електрики все більша кількість користувачів продовжували отримувати житлово-комунальні послуги. Тільки у 2022 році для теплопідприємства придбано 40 потужних генераторних установок, а з початку цього року  закуплено 37 із 42 запланованих генераторів. 

  Також, з метою здійснення заходів енергозбереження, КП «Криворіжтепломережа» заплановано виконати капітальний ремонт 29,5 тис. п. м. теплової ізоляції теплових мереж. Станом на сьогодні вже виконано капремонт 3,6 тис. п. м. теплової ізоляції теплових мереж у Металургійному та Довгинцівському районах.

  Крім того, з міського бюджету виділені кошти на закупівлю 21 одиниці спеціалізованої техніки: автоцистерни, самоскиду, двох вантажних автомобіля з краном маніпулятором, тягача, екскаватора-навантажувача, підйомника автомобільного.

  У житловому фонді, з метою покращення якості послуг водопостачання та водовідведення, КП «Кривбасводоканал» запланував замінити 1,8 тис. п.м. транзитних трубопроводів у 30 багатоповерхових будинках. Варто зазначити, що на завершальному етапі триває реалізація масштабного проєкту із заміни трубопроводів у Центрально-Міському районі. Коштом міського бюджету «Кривбасводоканал» замінив близько трьох кілометрів зношених трубопроводів на сучасні полімерні на вулиці Кобилянського.

  Також, на виконання міської екологічної програми з міського бюджету спрямовані кошти на заміну колекторів у Саксаганському районі.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #опалювальний сезон