Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі близько 4 000 багатодітних сімей і кожній з них місто надає підтримку – їм, як і іншим категоріям криворіжців, збережено всі виплати за міською програмою соціальної підтримки»

  15 Травня 2023, 14:20 Поділитися

  У Кривому Розі проживає 152 тис. родин. 40 тис. – молоді родини, де вік батьків до 35 років. У Міжнародний День сім’ї в.о. міського голови, Юрій Вілкул завітав до багатодітної родини Моцієнко з вітаннями та подарунками дітям.

  Ю

  «Найважливіше та найдорожче для кожної людини, у будь-якому віці, це – її сім’я. Рідні люди люблять, оберігають і, навіть на відстані, піклуються та підтримують один одного у будь-яких справах. Сьогодні, в часи військової агресії, як ніколи всі люди потребують турботи, опіки та уваги. У цей день, хочеться побажати усім криворізьким родинам миру та злагоди, нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні та близькі люди завжди будуть поряд!», - зазначив Юрій Вілкул, в. о. міського голови.
  У цей святковий день очільник міста завітав до сім’ї Людмили і Віталія Моцієнко, які виховують 6 дітей – 5 хлопчиків і 1 дівчинку. Найстаршому Антону вже 24 роки, а молодшому В’ячеславу – 4 рочки. Діти подякували Юрію Григоровичу за подарунки та показали свою оселю й іграшки.

  «Наша родина щиро вдячна міській владі та Юрію Григоровичу за ту підтримку, яка надається нашій родині й всім багатодітним родинам нашого міста. Ця допомога вкрай важлива для нас, а особливо зараз, в умовах війни. Ми отримуємо і грошову допомогу, і продуктові набори від Ради оборони міста. Ми знаємо, як важлива допомога зараз і ми родиною також допомагаємо нашим славним ЗСУ. У нас велика і дуже дружна родина. Ми з чоловіком виховуємо 5 синочків та одну доньку, всі дітки різного віку, найстаршому сину вже 24 роки, а найменшому – у жовтні виповниться 5 років. У нас в родині вже один студент, три школярі та один дошкільник. Всі вони розвиваються та навчаються. Чекаємо на Перемогу та прагнемо до мирного життя для всієї країни та наших дітей. Віримо нашим захисникам та наближаємо перемогу», - сказала мама Людмила.

  У Кривому Розі близько 4 000 багатодітних сімей. У 13 сім’ях виховують по 10 і більше дітей. П’ятий рік поспіль у Кривому Розі кожна дитина з багатодітної (три та більше дітей) сім'ї отримує матеріальну допомогу з міського бюджету. У цьому році з міського бюджету передбачено 10 млн грн для виплати допомоги цим сім’ям. 
  Навіть під час війни муніципальні виплати продовжуються. Крім того, вже другий рік виконком разом з Радою оборони міста надає допомогу (продуктові набори) багатодітним родинам.

   

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #сім'ї