Три бронзові нагороди здобули криворізькі спортсмени на чеському турнірі з тхеквондо

12 Грудня 2022, 17:28 Поділитися СПОРТ

Дві дні тривала спортивна гонитва за перемоги з тхеквондо. До змагань в одному з чеських міст долучились й вихованці криворізької спортивної школи №10, котрі посіли три ІІІ місця. Про це повідомляється у соцмережах ДЮСШ.

З 10 по 11 грудня тривав 26-й Різдвяний турнір з тхеквондо. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів в місті Пельгржимов, що у Чехії. За першість боролись понад 300 учасників у складі 44 команд. Учасники турніру представляли 15 країн, а виступали у вікових й вагових категоріях. Взяли участь і вихованці Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10. За результатами турніру, ІІІ місця посіли Ярослав Чертков, Олександр Амерханов та Максим Савченко. Готував до змагань хлопців тренерка Світлана Русія.

Нагадаємо, понад 15 медалей здобули вихованці спортивної школи з Кривого Рогу на Відкритому турнірі з таїландського боксу «Кубок Святого Миколая».