Криворіжцю Валерію Примачику присвоїли звання «Майстер спорту України»
13 грудня стало відомо, що спортсмену з Кривого Рогу Валерію Примачику, присвоїли звання «Майстер спорту України». Про це повідомила дитячо-юнацька спортивна школа №2 у соцмережі.
![Криворіжцю Валерію Примачику присвоїли звання «Майстер спорту України»](/images/16x9/photo_2022-12-13_12-25-29_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
25 листопада наказом Міністерства молоді та спорту України Валерію Примачику – вихованцю відділення плавання ДЮСШ №2, присвоїли звання «Майстер спорту України». Спортивною підготовкою плавця займається тренерка Лілія Біла.
Криворіжець у липні в угорському місті Капошвар, на регіональному чемпіонаті, подолав дистанцію 200 м комплексним плаванням за 02:11,26. Тим самим виконавши норматив майстра спорту.
25 листопада наказом Міністерства молоді та спорту України Валерію Примачику – вихованцю відділення плавання ДЮСШ №2, присвоїли звання «Майстер спорту України». Спортивною підготовкою плавця займається тренерка Лілія Біла.
Криворіжець у липні в угорському місті Капошвар, на регіональному чемпіонаті, подолав дистанцію 200 м комплексним плаванням за 02:11,26. Тим самим виконавши норматив майстра спорту.
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)