Реванш за хлопців: жіноча команда «Кривбасу» здолала суперниць з «Шахтаря» з рахунком 5:0

25 Березня 2023, 10:40 Поділитися СПОРТ

24 березня на стадіоні «Спарта» жіноча команда «Кривбасу» приймала гостей – суперниць із донецького «Шахтаря». Матч проходив у рамках 14 туру Вищої ліги та став його центральною подією, адже на полі зустрічалися відповідно друга та третя команди чемпіонату. Криворіжанки вийшли переможницями у футбольному двобої з розгромним рахунком – 5:0.

24 березня на криворізькому стадіоні «Спарта» в футбольному протистоянні зійшлися жіночі команди нашого «Кривбасу» та донецького «Шахтаря». Матч був принциповий не тільки тим, що у криворіжанок з’явилася можливість помститися за поразку чоловічої команди (з рахунком 0:3 https://one.kr.ua/news/46174). Обидві команди були лідерами в турнірній таблиці та посідали друге й третє місце. «Шахтар» відставав на дев'ять очок, проте мав на один зіграний матч менше, тому перемога в зустрічі з «Кривбасом» для нього була чи не останньою можливістю продовжувати боротьбу за чемпіонство.

Перший тайм цього безкомпромісного протистояння виявися на диво рівним: команди пішли на перерву із нулями на рахунку. Однак уже в другій частині зустрічі криворіжанки показали справжній клас. Всього лише 7 хвилин їм знадобилося, щоб взяти своє: перший гол забила Даяна Семків. Уже на 56 хвилині Віолета Тян подвоїла перевагу «червоно білих», а через 10 хвилин – оформила дубль довівши рахунок до 3:0.

Червоно-білі на досягнутому не зупинилися та продовжували йти в атаку. На 72 хвилині відзначилася Ольга Басанська, а останній, п’ятий м’яч у ворота суперниць на 87 хвилині забила капітанка Ірина Кочнєва, яка присвятила його своєму коханому.

ЖФК «Кривбас» продовжує свою боротьбу за чемпіонський титул. Уже в четвер 30 березня на команду Володимира Єфімако чекає не менш принциповий поєдинок. Червоно-білі зустрінуться в Києві із гравчинями «Динамо».