В Кривому Розі визначили переможців міського турніру з міні-футболу серед дітей

29 Березня 2023, 22:40 Поділитися СПОРТ

26 березня малеча нашого міста змагалась за першість з міні-футболу в межах команд районів. У фіналі визначали призерів серед спортсменів Металургійного, Довгинцівського та Тернівського району. Таку інформацію розмістили у Фейсбуці виконкому Тернівської райради.

26 березня провели фінал ХХІІІ міського турніру з міні-футболу серед дітей 11-12 років. Змагання присвятили 79-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників. Напередодні влаштували груповий турнір, в межах якого визначили трьох фіналістів – команди Металургійного району, Довгинцівського району та Тернівського району. Саме вони у фіналі боролись за перемогу.

Під час проведення фіналу були несприятливі погодні умови та, незважаючи на це, юні криворіжці вдало зіграли й показали себе. За результатами, першу сходинку турніру посів Металургійний район, срібло виборола команда Довгинцівського району, а ІІІ місце посів Тернівський район (ЦПО «Терни»).

Нагадаємо, одразу десять медалей привезли криворізькі спортсмени зі змагань у Києві.