У Кривому Розі проходив відкритий турнір із мініфутболу, перемогу в якому здобули вихованці академії «Кривбасу»

30 Березня 2023, 22:40 Поділитися

Минулого тижня на полях криворізької футбольної академії «Кривбас» пройшов відкритий дитячий турнір з мініфутболу. Проводили його з нагоди дня визволення міста від нацистських загарбників, 79 річницю якого відзначали у лютому. У змаганнях взяли участь вісім команд, серед яких і вихованці «Кривбасу» U11 двома складами. Вони і стали переможцями турніру. Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу.

Минулого тижня у Кривому Розі пройшов відкритий турнір із міні-футболу. Провели його у критому манежі Футбольної академії «Кривбас».

Брали участь у турнірі футбольні колективи 10-11 річних юнаків з усього міста. Всього – вісім команд. Серед них – і команда вихованців U11 Академії одразу двома складами. А ще: збірні з ДЮСШ №4 та ДЮСШ №1 (одразу дві), футбольних колективів «Локомотив», «Парк Плюс» та «Пенуел».

Усі команди поділили на дві групи, де ті грали один проти одного. Переможцями в обох групах виявилися склади команди U11 вихованців Академії. Ті футболісти, що були в групі «Б» виграли всі свої поєдинки, а ті, що в групі «А» - ні: один раз зіграли в нічию з «Парк Плюс», але все ж стали лідерами групи.

Два колективи «Кривбасу» і зійшлись між собою у фінальному поєдинку, в якому з рахунком 4:2 перемогли тріумфатори саме з групи «А». Директор Академії Олег Чайка вручили юним футболістам пам’ятні подарунки та призи.