Жіноча команда «Кривбасу» з рахунком 5:0 розгромила своїх суперниць із «Динамо» та продовжує боротися за чемпіонство

30 Березня 2023, 18:00 Поділитися СПОРТ

30 березня у 15 турі Вищої ліги у принциповому двобої зійшлися футболістки із нашого «Кривбасу» та київського «Динамо». Матч криворіжанки проводили в гостях. Із перших секунд поєдинку «червоно-білі» пішли у пресинг: уже до сьомої хвилини матчу мали перевагу в два м'ячі. До кінця зустрічі ініціатива була на боці команди із Кривого Рогу, а завершилась баталія з розгромним для киянок рахунком 0:5.

30 березня на полях навчально-тренувальної бази «Конча-Заспа», що у Києві, пройшов черговий футбольний матч 15 туру жіночої Вищої ліги. Цього холодного весняного дня «Динамо» приймало у себе гостей – спортсменок із «Кривбасу».

Для киянок початок весняної частини сезону пройшов надзвичайно невдало: вони програли Колосу» (0:1), «Ворсклі» (0:5) та «Ладомиру» (0:2), опустившись тим самим на шосту сходинку в турнірній таблиці. Лише перемога над одними із фавориток турніру могла б перекрити попередні невдачі команди.

ЖФК «Кривбас» же вважається фаворитом не даремно: лише п’ять днів тому вони з розгромним рахунком 5:0 здолали інших претенденток на чемпіонство – донецький «Шахтар» (https://one.kr.ua/news/46409). Але щоб вийти на першу сходинку турніру криворіжанкам потрібно продовжувати перемагати.

З перших хвилин матчу «червоно-білі» пішли у жорсткий пресинг. Уже до 7 хвилині зустрічі у ворота киянок залетіли два м’ячі – відзначилася Ірина Кочнєва та Поліна Янчук (з пенальті). До перерви на динамівок чекала ще одна неприємність: Юлія Зубар забила третій гол.

У другому таймі картина гри не змінилася. Уже на 60 хвилині Поліна Янчук повторила свій гол із першого тайму та після чергового пенальті додала четвертий м’яч в актив своєї команди. Вона ж і поставила фінальну крапку у матчі забивши на 88 хвилині та зробивши хет-трик – знову з пенальті.

ЖФК «Кривбас» здобув чергову розгромну перемогу з рахунком 0:5, отримав три очки та зрівнявся з «Житлобудом-2», який займає першу сходинку в турнірній таблиці. Щоправда, у харків’янок на один зіграний матч менше. Боротьба за чемпіонство триває. Наступну свою зустріч криворіжанки проведуть уже 15 квітня проти «Колоса» з Ковалівки.