Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Кривий Ріг підтримує своїх мешканців – вже понад 76 тис. криворізьких сімей отримали безкоштовні продуктові набори від міста»

  13 Липня 2022, 15:30 Поділитися

  У Кривому Розі, в умовах військового стану в рамках міської Програми соціального захисту населення Військовою адміністрацією міста організовано та другий місяць триває видача безкоштовних продуктових наборів для більш вразливих верств населення. На першому етапі таку підтримку отримали майже 35 тисяч сімей. У липні список категорій криворіжців було розширено й збільшено кількість пунктів видачі – ще 56 тисяч криворіжців матимуть можливість отримати безкоштовні продуктові набори. Зараз вже майже 76 тис. криворізьких сімей отримали такі продуктові набори від міста.

  Ю

  В. о. міського голови, заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну нараду щодо організації процесу видачі проднаборів на одному із пунктів у Довгинцівському районі та поспілкувався з криворіжцями.

  «Ми розуміємо наскільки люди потребують всілякої допомоги. А у непростих умовах воєнного часу тим паче. Щоб підтримати криворіжців разом з Військовою адміністрацією Кривого Рогу ми сформували та організували видачу продуктової допомоги для незахищених верств населення міста. Вона складається з необхідних продуктів: м’ясних консерв, борошна, цукру, круп, макаронних виробів, олії соняшникової, згущеного молока. Вже понад 75 тис. криворізьких сімей отримали такі продуктові набори від міста. На перших двох етапах таку підтримку ми плануємо надати для понад 90 тис. криворізьких сімей. Робота триває і місто і надалі буде турбуватися про кожного, хто цього потребує», - сказав Юрій Вілкул.

  Мешканка Довгинцівського району Галина, яка отримала продуктовий набір сказала: «Я пенсіонерка й для мене це суттєва підтримка. Я дуже вдячна керівництву міста за те, що прийняли рішення розширити категорії отримувачів продуктових наборів. Всі продукти, які є у пакунку і борошно, і цукор, і крупи та інше – це продукти першої необхідності, стануть у нагоді. Добре, що місто не забуває про нас».

  Підкреслюємо: для зручності громадян, 28 пунктів видачі продуктових наборів організовано у всіх районах міста. Пункти продовжують працювати без вихідних з 8:00 до 17:00. 

  Адреси пунктів та категорії, яким видаються продуктові набори, можна переглянути за посиланням.

  Тим категоріям, які обслуговуються вдома, організована доставка проднаборів по домівках.

  З питань видачі продуктових наборів та роботи пунктів можна звертатися до Контакт-центру за телефоном 15-20 та 056-499-15-20 або переглянути на сайті.

  Теги
  • #кривий ріг
  • #допомога