Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Зараз усі ми працюємо на нашу Перемогу і разом обов'язково переможемо. Також вже зараз закладаємо фундамент для майбутнього розвитку рідного міста - активними учасниками цього процесу має стати наша молодь і саме для цього разом з партнерами відкриваємо школу стартапів»

  1 Травня 2023, 12:09 Поділитися

  Новий сезон Школи Стартапів - 2023 відкрито. Це – спільний проєкт виконкому Криворізької міськради, Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, КП «Інститут розвитку міста», Криворізького національного університету та Академії гірничих наук України. Навчання у школі проходитиме у змішаному форматі як офлайн так і онлайн – з 15 травня до кінця липня. В жовтні на базі КНУ відбудеться конкурс стартапів.

  Ю

  Проєкти-переможці отримають  фінансування на розвиток та  виготовлення пілотних зразків.  

  Партнери проєкту зібралися на засідання круглого столу з нагоди відкриття 4-го сезону стартап-школи «Криворізька інноватика». До учасників зібрання звернувся в.о. міського голови Юрій Вілкул. Він підкреслив: «Безумовно, зараз основні зусилля максимально зосереджені на здобуття нашої Перемоги. Місто, Рада оборони проводять колосальну роботу з підтримки військових, внутрішніх переселенців та найменш захищених криворіжців. Завдяки нашим героїчним захисникам ворога відкинуто на достатньо безпечну відстань від Кривого Рогу, і місто має можливість жити та працювати у відносно нормальному режимі. І вже тепер ми повинні  думати на перспективу – як нам після війни розвивати та відновлювати країну, рідне місто. Нам потрібні нові проєкти - креативні, інноваційні, які могли б зацікавити потенційних інвесторів. Саме для цього ми відкриваємо нашу школу стартапів. Я дуже вдячний нашим партнерам - інноваційному холдингу Sikorsky Challenge та Криворізькому національному університету - за організацію і підготовку проєкту та проведення навчання у нашій  школі стартапів».

  Стартап-школа це - інструмент, який дасть можливість від етапу ідей дійти до написання власного проєкту, який можна буде презентувати інвесторам або донорам. Також у рамках  освітнього процесу буде проводитись ще й навчання тренерів та менторів для підтримки команд стартап-проєктів.

  Інна Малюкова, керівниця Всеукраїнської інноваційної  екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine, сказала: «В інноваційну систему входить 25 університетів, 12 інноваційних кластерів. У такі важкі часи, коли йде війна, багато університетів є переміщеними і вони позбавили нас своєї участі в нашій системі. Щаслива, що завдяки вам і ЗСУ Кривий Ріг вистояв, зберігся інноваційний кластер і є бажання його розвивати. Мені здається, що інноваційний кластер Кривого Рогу має бути найбільш таким вагомим у розвитку екосистеми». 

  Юрій Власенко, директор КП «Інститут розвитку міста» зазначив: «Плануємо реєстрацію розпочати 1 травня. Вона буде доступна за посиланням на сайті інноваційної платформи  «Криворізька інновація». Кожному учаснику потрібно буде заповнити форму і очікувати на зворотній зв’язок. З 2020 року у Кривому Розі діє платформа «Криворізька інновація». Платформа створена для об’єднання активних міських спільнот, науковців, представників міської влади, інноваційних підприємців та інвесторів з метою спільного створення інноваційних рішень. У 2020-2021 рр. на базі Криворізького національного університету на платформі «Криворізька інновація» пройшло три стартап-школи, в яких взяли участь 80 студентів. Проведено два конкурси-стартапів, за результатами яких три проєкта представлені на всеукраїнському та міжнародному конкурсі старапів. Це – «UA DOLLS»  – автори Тетяна Гузенко та Андрій Чаплинський; «History map» – автор Олександр Хома; «Подовження життя підземного Кривбасу» – автор Сергій Мітрофанов».
   

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

   

  Теги
  • #вілкул
  • #стартап
  • #навчання